Çocuklarla Keyifli Bir Tatile Hazır mısınız?

Yarıyıl tatilinde çocuklarınız ile birlikte yılın stresini ve yorgunluğunu üzerinizden atabileceğiniz
huzur ve keyif dolu alternatifler için Calista Luxury Resort Sömestr Kampı ile Eğlence ve Spor Bir Arada!

Konusunda deneyimli profesyonel eğitmenler eşliğinde Yüzme, Tenis, Zumba Dans Eğitimi, Futbol Eğitimi, DJ Kursu, Çocuklara Özel Sinema Gösterimleri, zengin gündüz ve akşam eğlence programları sömestr boyunca 4-15 yaş arasındaki minik sporseverlerin tatilini eğlenceli bir deneyime dönüştürüyoruz.
Anne ve babaların ödülleri ise 3.500 m2 özel dizayn edilmiş  Callos SPA merkezinde % 25 lere varan avantajlı fiyatlarla keyifli dakikaları yaşamak.
19 Ocak-03 Şubat 2019 tarihleri arasında gerçekleşecek minimum 3 gecelik konaklamalara özel fırsatlar;
 • 0-11.99 yaş arası 2 çocuk ücretsiz konaklama.
 • Çocuk misafirlerimize yönelik gün boyu eğlenceli aktiviteler ve akşam programları.
 • Çocuklara yönelik: Futbol, Tenis, DJ Kursu, Zumba Dans Eğitimi, Özel Sinema gösterimleri.
 • Ücretsiz oyun salonu kullanımı (Bowling hariç).
 • Ebeveynlere özel SPA merkezimizde %25’e varan indirimler, tatilinize hareket katmak için, Stretching, Kickbox, Fitness Eğitimi, Pilates aktiviteleri sizleri bekliyor.
 • Calista'da Her Çocuk Özeldir

  Calhippo Çocuk Kulübü

  Calista Luxury Resort Calhippo Çocuk Kulübü, konusunda uzman farklı yaş grupları için özel hizmetler ile eğlence, heyecan ve mutluluğu bir araya getiriyor. Gölgeli çocuk plajından mini trene, özel çocuk menülerinden bebek bakıcısı servisine kadar her detay çocuklar ve aileleri için tasarlandı.

  Her yaş için uygun aktivite ve eğlence programı ile Calhippo Çocuk Kulübü 0-12 yaş arası çocuklara hizmet vermektedir. Oyun odaları, uyku odası, çocuk büfesi (herhangi bir koruyucu veya renklendirici olmadan organik ürünlerle hazırlanan yiyecek ve içecekler), sinema, banyo / tuvalet ve açık hava oyun parkı 4 yaş ve üzeri tüm çocukları ağırlamaktadır.

  Babies

  1-3 yaş

  Calhippo Bebekleri

  1-3 yaş bebeklerin faydalanabileceği “Calhippo Bebekleri” konsepti ailelerin ihtiyacı olan tüm hizmetleri sunuyor. Ücretsiz organik mamalardan, ebeveynlerin mama hazırlamak için kullanacağı mutfak ve gerekli donanımlara, alt değiştirme ünitesinden elektronik oyuncaklara kadar her türlü detay çocuk kulübünde yer alıyor. Ebeveynlerin gözetiminde sunulan aktivitelerin yanı sıra, çocuk bakımı üzerine profesyonel eğitim alan uzmanlar eşliğinde ücretli bebek bakıcılığı hizmeti verilmektedir. Bu sayede minikler harika vakit geçirirken, aileler de konforlu ve güvenli bir tatilin keyfini yaşamaktadırlar.
  *Bebek bakıcılığı hizmeti için bir gün önce rezervasyon yaptırmak gereklidir.

  4-7 Yaş

  Calhippo Minies Grup

  4-7 yaş arasındaki minikler macera ve mutluluğu çocuk klübünün özel aktivite ve eğlence programları ile yaşıyor. Eğitici ve öğretici sosyal aktiviteler, plajda özel oyun alanı, çocuk klübünde dış oyun alanı, el işi ve yetenek kursları, spor ve havuz oyunları ile küçük misafirlerimiz zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaklar.

  Maxies

  8-12 Yaş

  Calhippo Maxies Grup

  8-12 yaş grubundaki çocuklar gün boyu süren aktiviteler ile hem eğleniyor hem öğreniyor. Çeşitli spor aktiviteleri, el işleri, sinema, yüzme ve ödüllü yarışmalar Calhippo Maxies Grup’ta yer alıyor.

  Teen age

  13-17 Yaş

  Teen Grup

  13-17 yaş grubunda yer alan gençler de Calista Luxury Resort tarafından unutulmadı. Tatilde kendi yaşıtları ile tanışmaları ve sosyalleşmeleri için spor ve ekip çalışmasına yönelik faaliyetler gün boyu gençlerin hizmetinde.

  aile

  Ebeveynler için

  Ebeveynler için tatilde konfor ve gerekli malzemeleri temin eden Calista Luxury Resort, misafirlerin extra bagaj taşımaması için; sterilizator, şişe ısıtıcı, mikrodalga fırın, meyve sıkacağı, blender, buzdolabı (çocuk kulübünde kullanıma hazır), çocuk sandalyesi (tüm restoranlarda), lazımlık, bebek karyolası, fileli bebek küveti, araç koltuğu (istek üzerine), su ısıtıcısı (tüm odalarda) vb. ekipmanları ücretsiz olarak ailelerin kullanımına sunuyor.