Rezervasyon

Spor

Spor yapmak hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı!

Tatilde olmak sağlıklı yaşam tutkunuzdan ödün vermek olmamalı. Hatta tatilde de fit olmak artık yükselen bir trend. Hadi spor ayakkabılarınızı ayağınıza geçirin ve bu modanın bir parçası olun.

  • Calista Hotel Psg Banner Tr

Paris Saint-Germain Academy Turkey

Calista Luxury Resort ayrıcalığıyla harika bir futbol kampına hazır mısınız?

  • Calista Resort Sports Academy 1

Calista Sports Academy

Tatilinizin sizi spor alışkanlıklarınızdan alıkoymasına izin vermeyin. Tesisimiz arzu ettiğiniz antrenmanı yapabilmeniz için çok çeşitli spor aletleri ve ağırlıklar içeren tam donanımlı bir spor salonuna sahip. Biraz ter atmak ya da belki de güçlü bir antrenmanla tüm vücut çalışmak isterseniz, deneyimli spor hocalarımız en iyi sonucu almanız için size rehberlik edecektir.

  • Calista Resort Football Center Mted 1

Calista Futbol Merkezi

Yüksek standartlarla profesyonel hizmet sunduğumuz Calista Futbol Merkezi’nde her yıl Türkiye’nin değerli futbol kulüplerinin yanı sıra Almanya, Hollanda, Avusturya, Rusya, Sırbistan, Ukrayna, Azerbaycan, İsviçre, Polonya gibi Avrupa’nın çeşitli ülkelerinden önemli futbol kulüplerine düzenli olarak ev sahipliği yapmanın memnuniyetini yaşıyoruz. Ayrıca tesisimizde futbol turnuvaları da gerçekleştirilmektedir.

  • Calista Resort Hotel Tum Sporlar Card

Tüm Sporlar

Kondisyonunuzu güçlendirmeniz ve hayattan daha fazla zevk alabilmeniz için son teknoloji spor tesislerimizde tenis, su sporları, direnç antrenmanları, boks gibi çok çeşitli spor imkanları sunuyoruz. Grup motivasyonu bekleyenlere ise yoga, pilates, TRX ve çok daha fazla grup dersi hazırlıyoruz.

REZERVASYON