Rezervasyon

Spor

Tüm Sporlar

Günlük hayatında devam ettiği spor rutini tatilde de sürdürmek isteyenler ya da aradığı vakti bulamayıp yeni bir başlangıç yapmak isteyenler Calista Luxury Resort’un kapsamlı spor aktiviteleri ile sağlıklı ve fit kalıyor.

Calista Sports and Health Community bünyesinde yer alan birebir dersler veya grup aktiviteleri, fitness merkezi, futbol sahası, tenis kortları, basketbol sahası, su sporları gibi sayısız aktiviteden birini seçin ve eğlenceye başlayın!

Calista Resort Plaj Voleybolu 1

Plaj Voleybolu

Calista Luxury Resort’ un deniz manzaralı 2 adet plaj voleybolu sahası dostça rekabete ve turnuvalara ev sahipliği yapıyor.8 m x 16 m ölçüsünde, erkekler için 2.43 m-kadınlar için 2.24 m file uzunluğu bulunan, 1.80 m anten uzunluğunda, 0 numara kum ile dizayn edilmiş voleybol sahalarında yaklaşık 30 cm kum kalınlığı bulunmaktadır.

Calista Resrot Golf 1

Golf

Calista Luxury Resort, ılıman iklimi sayesinde yıl boyunca uluslararası niteliklere sahip golf oyuncularına ev sahipliği yapan aşlaşmalı kulüpleriyle günün her saati golf hizmeti sunuyor.

 

Calista Resort Tenis 1

Tenis

Calista kortlarında heyecan verici anlara sınır yok! Hem amatörleri hem de profesyonelleri ağırlayan 4 clay ve 1 sert zeminli gece aydınlatmasına sahip tenis kortları eğlenceli karşılaşmalara ev sahipliği yapıyor.

 

Calista Resort Su Sporları 1

Su Sporları

Suyun büyülü dokunuşlarını Parasailing'den rüzgar sörfüne jet ski'den banana'ya kadar adrenalin dolu aktivitelerle hissedin.

REZERVASYON