Rezervasyon

Ayrıcalıklar

Hak ettiğiniz lüks ve şık tatili mümkün kılmak için size avantajlar ve ayrıcalıklar sunuyoruz.

Fast Track ve CIP Terminali hizmetleri, VIP havalimanı transferi, özel kahya ve özel tenis kortu Calista dünyasının değerli misafirlerine vadettiği elit deneyimlerden sadece birkaçı.

Calista Resort Hotel Ayrıcalıklar Cip Terminal Desktop
CIP Terminal Hizmeti

Calista'nın eşsiz Single Villa ve Villa Leo oda tiplerinde konaklayacak misafirlerimize minimum 5 gecelik rezervasyonlarda gidiş uçuşlarında Antalya havalimanında bulunan CIP Terminal kullanım imkânı.

Calista Resort Hotel Fast Track Hizmeyi Desktop
Fast Track & CIP Lounge

Dış hat terminallerinden gelen misafirlerimize dönüş yolunda ayrıcalıklı Fast Track & Lounge hizmeti. Sıra beklemeden hostes tarafından karşılanma, adınıza yapılacak boarding işlemleri ve Pasaport kontrolü esnasında CIP Lounge'da özel ikramlar eşliğinde dinlenme imkânı.

Calista Resort Hotel Ayrıcalıklar Vip Section Desktop
VIP Havalimanı Transferi

Vip Havalimanı Transfer Ayrıcalığı ile Calista Luxury Resort’te her anınız özel. Otele gelmeden başlayan vip hizmet anlayışımız tüm konaklamanızda size konforu yaşatacak. Vip Havalimanı Transfer hizmeti Presidential Suite, King Suite ve Villa’larda minimum 5 gece konaklayan misafirlerimize sağlanmaktadır. Antalya Havalimanı gidiş dönüş Vip Transfer hizmeti size özel araçlar ile Calista Luxury Resort’ten sadece Antalya Havalimanı için sunulmaktadır.

Calista Resort Hotel Ayricaliklar Butler Servisi Section Desktop
Butler Servisi

Calista Luxury Resort’te tatilinizi konforlu bir deneyime dönüştürün. Misafirlerimizin isteklerini odaya veya oteldeki diğer alanlara servis ederek kişiye özel hizmet sağlıyoruz. Konaklamanız süresince oda hizmetleri, plaj ve havuz hizmetleri, tüm yiyecek ve içecek servisleri, özel gün organizasyonları ve birçok konuda konforunuz için butler hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Calista Luxury Resort Presidential Suite, King Suite ve Villa’larında konaklayan misafirlerimiz butler hizmeti ile tatillerini eşsiz bir deneyime dönüştürüyor

Calista Luxury Resort'un misafirlerine ücretsiz olarak sunduğu ayrıcalıklı hizmetler
"Her Şey Dahil" konaklamaya dahil değildir. Bu hizmetler devredilemez, kısmen veya tamamen nakit para ile değiştirilemez. Hizmetler kalış süresi boyunca geçerlidir.

24 Saat Restaurant Hizmeti

Calista'nın merkezinde yer alan Turca 24 restoran, özel tariflerle hazırlanmış Türk ve dünya
mutfağından oluşan menüsü ile 24 saat boyunca sizlere hizmet vermektedir.

REZERVASYON