Rezervasyon

Özel Teklifler

Calista Luxury Resort ayrıcalığıyla harika bir futbol kampına hazır mısınız?

Tatil, spor, eğlence, futbol ve eğitim… Hepsi bir arada….

01 Nisan-31 Ekim 2024 tarihleri arasında; Paris Saint-Germain Academy ile birlikte 6-16 yaş arasındaki kız ve erkek çocuklara özel hazırlanan eğitim programını uygulayacağız.

Dünya standartlarında uygulanan futbol kampının bir parçası olma şansını kaçırmayın!

Eğitimlerimiz sportif gelişime katkıda bulunmasının yanı sıra; kolektif anlayış, takım ruhu ve sosyal beceriler de aşılar.

Antrenman programları Fransa’da özel olarak hazırlanan Paris Saint-Germain Academy Turkey kampları, sporcunun kişilik gelişimine, disiplin ve özgüven anlayışına katkıda bulunur.

Rezervasyonlarınızı tatil öncesinde Call Center, tatiliniz sırasında Guest Relations Departmanı ya da Calista Store üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Telefon & WhatsApp: +90 534 890 86 15 E-Mail: [email protected]

KAMP DETAYLARI:

Paris Saint-Germain Academy Turkey kampı 01 Nisan 2024 - 31 Ekim 2024 tarihleri arasında Calista Luxury Resort’ta gerçekleşecek.

Antrenmanlar, Calista Luxury Resort’e ait özel futbol antrenman sahasında uygulanacak.

Antrenmanlar haftanın her günü UEFA lisanslı akademi antrenörleri rehberliğinde yapılacak.

Katılımcı sayısı 25 kişinin altında ise tek grup günde iki ders, katılımcı sayısı 25 kişinin üzerinde ise iki grup günde tek ders olarak sahada yer alacak.

Program ücretine dahil olarak katılımcılara şort, forma, çorap, madalya, sertifika ve rozet ÜCRETSİZ En az 4 günlük programa katılacak kişiler sertifika almaya hak kazanacak.

PSG Academy Turkey ücretli bir hizmet olup, her şey dahil konseptine dahil değildir.

REZERVASYON
REZERVASYON