Rezervasyon

Spor

Paris Saint-Germain Academy Turkey

Calista Luxury Resort ayrıcalığıyla harika bir futbol kampına hazır mısınız?

Tatil, spor, eğlence, futbol ve eğitim… Hepsi bir arada….

01 Nisan-31 Ekim 2024 tarihleri arasında; Paris Saint-Germain Academy ile birlikte 6-16 yaş arasındaki kız ve erkek çocuklara özel hazırlanan eğitim programını uygulayacağız.

Dünya standartlarında uygulanan futbol kampının bir parçası olma şansını kaçırmayın!

Eğitimlerimiz sportif gelişime katkıda bulunmasının yanı sıra; kolektif anlayış, takım ruhu ve sosyal beceriler de aşılar.

Antrenman programları Fransa’da özel olarak hazırlanan Paris Saint-Germain Academy Turkey kampları, sporcunun kişilik gelişimine, disiplin ve özgüven anlayışına katkıda bulunur.

Rezervasyonlarınızı tatil öncesinde Call Center, tatiliniz sırasında Guest Relations Departmanı ya da Calista Store üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Telefon & WhatsApp: +90 534 890 86 15
E-Mail:
[email protected]

 Calista Resort Hotel Psg Card

KAMP DETAYLARI:

  • Paris Saint-Germain Academy Turkey kampı 01 Nisan 2024-31 Ekim 2024 tarihleri arasında Calista Luxury Resort’ta gerçekleşecek.
  • Antrenmanlar, Calista Luxury Resort’e ait özel futbol antrenman sahasında uygulanacak.
  • Antrenmanlar haftanın her günü UEFA lisanslı akademi antrenörleri rehberliğinde yapılacak.
  • Katılımcı sayısı 25 kişinin altında ise tek grup günde iki ders, katılımcı sayısı 25 kişinin üzerinde ise iki grup günde tek ders olarak sahada yer alacak.
  • Program ücretine dahil olarak katılımcılara şort, forma, çorap, madalya, sertifika ve rozet ÜCRETSİZ En az 4 günlük programa katılacak kişiler sertifika almaya hak kazanacak.
  • PSG Academy Turkey ücretli bir hizmet olup, her şey dahil konseptine dahil değildir.
REZERVASYON