Rezervasyon

A la Carte Restoranlar

A la carte restoranlarımızın menülerindeki her bir tabağı tutkuyla sunduğumuz lezzetler haline getirdik. Kendi kültürlerinin atmosferinde servis edilen bu yemeklerin tadına bakmadan evinize dönmeyin. 

  • Calista Resort Hotel Yeme Icme Savor Card

Savor À La Carte Restaurant

Lezzet denizine dalmaya hazır mısınız? Calista sizi, denizden sofranıza kadar gelen taptaze deniz ürünleri, leziz ve çeşitli menüsü, zarif atmosferi ile bir su altı yolculuğuna davet ediyor.

  • Calista Resort Thegrill Alacarte Belek Antalya Gallery 1

The Grill À La Carte Restaurant

Doğal yöntemlerle yetiştirilmiş kuzu ve dana etlerini ve günlük yakalanmış deniz mahsullerini ağız sulandıran mezelerle servis eden The Grill’de bir akşam yemeği Calista tatilinize çok şey katabilir, es geçmemenizi öneririz.

  • Calista Resort Alacarte Sakura Belek Antalya Gallery 1

Sakura À La Carte Restaurant

Uzakdoğu mutfağı denince usulüne uygun, hakiki bir lezzet arayanlardansanız Sakura A la Carte sizi mutlu edecek demektir. Çin’in çeşitli yörelerinin en meşhur yemeklerini sunan bu restoranda, özel günleriniz için VIP oda ayırttırabilirsiniz.

  • Calista Resort Alacarte Timobelek Antalya Gallery 1

Timo À La Carte Restaurant

Geleneksel taş fırında odun ateşinde pişen pizzalarıyla, küçük bir İtalyan mahallesinin atmosferini yaşatan Timo’nun menüsünde lezzetli antipastiler, çıtır pizzalar ve bol soslu makarnalardan çok daha fazlası var. Rustik dekoru ve geniş şarap yelpazesi ile öne çıkan bu sıcak mekandan güzel anılarla ayrılacaksınız.

  • Calista Resort Hotel Yeme Icme Garden Snack Card

The Garden À La Carte Restaurant

İşte size son derece keyifli ve sosyal bir alan. Dairesel ve ferah yapısı ile gün içerisinde snack restaurant olarak hizmet verecek olan The Garden, akşam saatlerinde Akdeniz Mutfağı konsepti ile A la Carte'a dönüşmektedir. Restoranın hemen içinde yer alan lüks, şık, deri ve aksesuar mağazalarımızı keşfederken, yemeğinizin ve mükemmel servisinizin tadını çıkarabilirsiniz.

  • Calista Resort Alacarte Elegance Antalya Gallery 1

Elegance VIP À La Carte Restaurant

Elegance Restaurant villa, king ve presidental süite misafirlerimize kahvaltı, öğle ve akşam yemeklerinde seçkin lezzetler sunmak üzere açılmıştır. Diğer süit ve odalarımızda konaklayan misafirlerimizde bu ayrıcalıklı hizmetten ücretli olarak faydalanabilirler.

REZERVASYON