A la Carte Restaurants
Rezervasyon

A la Carte Restoranlar

A la carte restoranlarımızın menülerindeki her bir tabağı tutkuyla sunduğumuz lezzetler haline getirdik. Kendi kültürlerinin atmosferinde servis edilen bu yemeklerin tadına bakmadan evinize dönmeyin. 

  • Calista Resort Thegrill Alacarte Belek Antalya Mobil 1

The Grill Restaurant

Doğal yöntemlerle yetiştirilmiş kuzu ve dana etlerini ve günlük yakalanmış deniz mahsullerini ağız sulandıran mezelerle servis eden The Grill’de bir akşam yemeği Calista tatilinize çok şey katabilir, es geçmemenizi öneririz.

  • Calista Resort Alacarte Turco Belek Antalya Gallery Mobil

Turca À La Carte Restaurant

Usta ellerden çıkmış kebaplar, cezbedici mezeler ve enfes bir gastronomi yolculuğu için modern mutfağın mucizevi dokunuşlarıyla tabaklarınıza gelen geleneksel yemekler… Turca A la Carte’nin tanımı tam olarak budur.

  • Calista Resort Alacarte Sakura Belek Antalya Gallery Mobil

Sakura A la Carte

Uzakdoğu mutfağı denince usulüne uygun, hakiki bir lezzet arayanlardansanız Sakura A la Carte sizi mutlu edecek demektir. Çin’in çeşitli yörelerinin en meşhur yemeklerini sunan bu restoranda, özel günleriniz için VIP oda ayırttırabilirsiniz.

  • Calista Resort Alacarte Timobelek Antalya Gallery Mobil

Timo A la Carte

Geleneksel taş fırında odun ateşinde pişen pizzalarıyla, küçük bir İtalyan mahallesinin atmosferini yaşatan Timo’nun menüsünde lezzetli antipastiler, çıtır pizzalar ve bol soslu makarnalardan çok daha fazlası var. Rustik dekoru ve geniş şarap yelpazesi ile öne çıkan bu sıcak mekandan güzel anılarla ayrılacaksınız.

  • Calista Resort Alacarte Elegance Antalya Gallery Mobil

Elegance VIP A'la Carte Restaurant

Elegance Restaurant villa misafirlerimize kahvaltı, öğle ve akşam yemeklerinde seçkin lezzetler sunmak üzere açılmıştır. Süit ve odalarımızda konaklayan misafirlerimiz de bu ayrıcalıklı hizmetten ücretli olarak faydalanabilirler.

REZERVASYON