Rezervasyon

Barlar

​​Kokteyllerden vazgeçemeyenler, müzik eşliğinde soğuk bir bira içmeyi tercih edenler, güneşlenirken atıştırmayı sevenler… Calista’nın çok çeşitli barlarından en az biri bu beklentilerinizi karşılamak için hazır.

  • Calista Resort Bars White Belek Antalya Gallery 1

White and Black

En sevdiğiniz içkinizi yudumlarken rahat koltuklarda tatlı sohbetlere dalacağınız göz alıcı lobimiz, White ve Black barları ile yıl boyu hizmetinizde.

  • Calista Resort Hotel Blue Bard Card Photo

Blue Bar

Havuzların ortasındaki adada konumlanmış olan Blue Bar ve barmenleri, güneşin en tatlı anında arzu ettiğiniz o soğuk, bol buzlu içeceği hazırlamak veya bir yaz kokteyliyle ağzınızı tatlandırmak için burada.

  • Calista Resort Hotel Brezza Bar Card

Brezza Bar

İskelede büyüleyici bir gün batımı veya mehtaplı, romantik bir gece düşleyenlerin mekanı Brezza Bar, tatlı Akdeniz esintileri altında enfes içkiler ve unutulmaz anılar vadediyor.

  • Calista Resort Hotel Charm Bar Card

Charm Beach Club

Charm Beach Club, Akdeniz'in eşsiz manzarası eşliğinde gün boyu eğlenebileceğiniz mükemmel bir mekan. Charm Beach Club, iyi atmosfer, geniş bir yelpazeye sahip harika bir menü sunuyor. Geniş ve rahat köşe oturma alanlarında ile gündüzleri olduğu gibi akşamları da özel canlı müzik ve DJ performansları eşliğinde denizden esen meltemi hissedebilirsiniz.

  • Calista Resort Cool Disco Promo

Cool Disco

Calista’nın en gösterişli mekanı Cool Bar’da, DJ’in temposuyla alevlendirdiği partiler günün ilk ışıklarına kadar devam ediyor.

  • Calista Resort Dinig Bars Deep Bar 1

Deep Bar

Amfi-tiyatro ve parti alanın hemen yanında, eğlencenin bir tık uzağında yerini almış olan Deep Bar’da, sıcak yaz gecelerinde serinlerken ünlü sanatçıların göz alıcı performanslarının keyfini çıkarabilirsiniz.

  • Calista Resort Hotel Vitamin Bar Promo

Callos Vitamin Bar

Sağlıklı bir alternatif arayanlar için SPA içerisinde yer alan Callos Vitamin Bar taze sıkılmış meyve suları, bitki çayları ve kahvelerden oluşan seçkisi ile fitness veya SPA’dan sonra keyifle dinlenebileceğiniz bir mola için sizi bekliyor.

  • Calista Resort Hotel Jazz Bar Promo

Jazz Bar

Canlı müzik konserleri ve çeşitli aktiviteleri ile Jazz Bar’da sevdiklerinizle keyifli bir geceye devam edin ve notaların uyumuna tanık olun.

REZERVASYON