Rezervasyon

Atıştırmalıklar

Günün herhangi bir saatinde canınız bir şeyler atıştırmak istediğinde; ister havuz başında ister plajda, her zaman ulaşabileceğiniz bir mesafede baştan çıkarıcı dürümler, salatalar, sandviçler ve hafif atıştırmalıklar bulacaksınız.

  • Calista Resort Snacks Turca Belek Antalya Gallery 1

Turca 24 Snack

A la carte ve snack mantığını birleştiren Turca Pool Snack Barın zengin ve çok çeşitli menüsünde canınızın çektiği her şeyi bulacaksınız. (24 saat açık)

  • Calista Resort Hotel Yeme Icme Garden Snack Card

Garden Snack

Garden Snack Bar lezzetli atıştırmalıklar, mis kokan hamur işleri ve en taze salatalarla öğleden sonralarınıza Akdeniz esintisini taşıyor. 

  • Calista Resort Snacks Cafe Calista Belek Antalya Gallery 1

Chocolate House

Fırından yeni çıkmış mis kokulu kurabiyelerimiz, özenle hazırlanan hamur işlerimiz, lezzetli dünya kahvelerimiz ve sımsıcak çayımız ile gününüze tat katmak için Calista Cafe’de sizleri bekliyoruz.

  • Calista Resort Schiller Cofee Belek Antalya Gallery 1

Schiller Cafe

  • Calista Resort Hotel Beach Bar Card

Beach Snack

Belek’in tatlı sıcağında elinizde buz gibi bir içecekle bu gölgeli verandaya sığının ve çıplak ayaklarınızı uzatıp altın rengi kumsal manzarasının tadını çıkarın. Güneşlenirken öğle yemeğini kaçırdıysanız da üzülmeyin, Beach Snack Bar, lezzetiyle de sizi mutlu edecektir.

  • Calista Resort Hotel Gozleme Evi Card

Gözleme Evi

İştah açan gözleme çeşitleri ister geç kahvaltı ister atıştırmalık molalarında lezzet tutkunlarını bekliyor. (kış döneminde hizmet vermemektedir.)

REZERVASYON